31. 12. 2023

Koluje po internetu...

 


 

Předpověď událostí na rok 2024


Leden 2024
Podle klimatologického panelu měsíc leden bude nejteplejším lednem v dějinách planety.
President Pavel přednese svůj první novoroční projev. Podle očekávání to bude nejlepší projev od dob presidenta Havla. Shodnou se na tom premiér Fiala, páter Halík, všichni disidenti kromě Kocába a všichni vysloužilí rozvědčíci Varšavské smlouvy.
Míra inflace dosáhne 15%. Jak uvede předsedkyně sněmovny, jde o obrovský úspěch vlády, protože jen elektřina zdraží o třicet procent.
Ministr financí představí další plán úspor. Vyrovnaného rozpočtu dosáhneme většími dotacemi na elektromobily, baráky po babičce a protidezinformační organizace, uvede v rozhovoru pro náš web. Musíme ovšem nabrat nějaké úředníky na jejich kontrolu.
Ministryně Langšádlová bude zařazena do seznamu památek UNESCO.
Ministr zdravotnictví Válek sdělí, že penicilín sice ještě nebude, ale dá se nahradit respirátory, kterých máme dostatek.

Únor 2024
Podle klimatologického panelu měsíc únor bude nejteplejším únorem v dějinách planety.
V Londýně, Madridu, Paříži a Berlíně umrzne nejvíc bezdomovců od třicetileté války. „To je přímý důsledek globálního oteplování“, uvede k tomu předsedkyně evropské komise. Doprava v Praze bude plynulejší, neboť bude taková kosa, že i lepiči z poslední generace se uchýlí lepit do galerií, kde i přes drahou elektřinu, přece jen trochu budou topit.
Podle britské rozvědky zahyne na ukrajinském bojišti od začátku roku nejmíň jeden až dvacet tisíců Rusů denně.
Putin dostane rakovinu varlat a zbývá mu rok, maximálně dva.
Ukrajinská armáda dobude významnou vesnici Uljanovka v Charkovské oblasti.
Ministryně Černochová podepíše smlouvu na nákup letadlové lodi, která bude dodána roku 2074. „Při očekávané inflaci 70% cenu za loď hravě zaplatíme“, vyvrátí pochyby ekonomů
Klimatičtí experti uvedou, že podle počítačového modelu čeká Česko mimořádně suchý měsíc březen.

Březen 2024
Podle klimatologického panelu měsíc březen bude nejteplejším březnem v dějinách planety.
Přívaly sněhu vyřadí na celý měsíc z provozu Letiště Václava Havla. Lavina, která se utrhne ze svahu Bílé Hory zavalí skupinu z Poslední generace blokující Karlovarskou ulici.
Putin překvapivě vyhraje presidentské volby v Rusku, dostane ale rakovinu žaludku.
V Burkině Faso bude zjištěna nová mutace viru Covid 19, která bude zákeřná v tom, že se na člověku nijak neprojevuje a je odhalitelná jen s pomocí nejmodernějších PCR testů, při kterých je vzorek odebírán sondou zavedenou přes konečník do plic.
President lékařské komory Kubek potvrdí, že novou variantu covidu lze porazit jen tak, že budou zavedeny lékařské výsluhy.
Cenu Filmové akademie Český Lev získá film Jana Hřebejka, natočený na motivy F. M. Dostojevského, Návrat Rozvědčíka
Klimatičtí experti uvedou, že podle počítačového modelu čeká Česko mimořádně suchý měsíc duben.

Duben 2024

Podle klimatologického panelu měsíc duben bude nejteplejším dubnem v dějinách planety.
Navzdory klimatickým expertům voda z tajícího sněhu naplní všechny přehrady v zemi po okraj a na Vysočině vznikne neplánovaně jedna nová. Vyplaven bude i hrad Orlík.
Podle britské rozvědky ztratí Rusové na ukrajinském bojišti od začátku roku nejmíň jednu až dvacet ponorek denně.
Ukrajinská armáda dobude významnou vesnici Uljanovka v Charkovské oblasti.
Presidentské volby na Slovensku vyhraje Andrej Babiš mladší. Jeho první zahraniční cesta povede na Krym.
Putin dostane rakovinu tlustého střeva.
Firma Pfizer oznámí vyvinutí nové vakcíny proti bezpříznakové mutaci Covidu 19, která ochrání před nákazou na dobu nejméně 30 dní po aplikaci.

Květen 2024
Podle klimatologického panelu měsíc květen bude nejteplejším květnem v dějinách planety
Při prvomájové manifestaci pracujícího lidu pozdraví se nový president s nejméně 300 000 účastníky manifestace. Manifestace se na tribuně zúčastní i celé politbyro národní pětikoaliční fronty.
8. května si připomeneme výročí osvobození naší vlasti od nacistů ukrajinskou armádou.
Na Lampedusu dorazí první lodě s palestinskými inženýry z pásma Gazy.
Naše hokejová reprezentace po mistrovství světa oslaví postup do skupiny B
Putin dostane rakovinu jater.
Novináři Šafr, Hovorková a Jandourek získají Pulitzerovu cenu za přínos v propojení žánru fantasy a žurnalistiky. „Dosud se žádnému novináři nepodařilo tak dokonale oddělit novinařinu od reality“, praví se v ocenění.
Novým trenérem české fotbalové reprezentace bude jmenován Jindřich Rajchl.

Červen 2024

Podle klimatologického panelu měsíc červen bude nejteplejším červnem v dějinách planety
Ukrajinská armáda dobude významnou vesnici Uljanovka v Charkovské oblasti.
Putin dostane rakovinu slinivky.
Volby do evropského parlamentu vyhraje divize Agrofert. Premiér Fiala vyzvedne úspěch koalice Spolu, která získá pět mandátů. „Je to o jeden mandát víc, než získala ODS v minulých volbách a že vykroužkovali Vondru nevadí, beztak jenom prudil.“
Za Maďarsko se do Europarlamentu dostanou pouze poslanci za Orbánovu stranu.
Novou předsedkyní Evropské komise se stane Danuše Nerudová. Prioritou jejího programu bude vzdělávání. „Levný doktorát do každé rodiny“, prohlásí ve svém inauguračním projevu.
Skončí školní rok. Do pracovního procesu se bude moci zapojit 5000 nových politologů, sociálních ekologů, kulturních antropologů, politických geografů a genderáků, dva elektrikáři a jeden obráběč kovů.
Greta Thunbergová získá čestné občanství pásma Gazy.

Červenec 2024
Podle klimatologického panelu měsíc červenec bude nejteplejším červencem v dějinách planety.
Maďarsko bude vyloučeno z Evropské unie.
Na mistrovství Evropy ve fotbalu skončí Česko poslední, neboť trenér Rajchl výhodně prodá všechny zápasy. Mezi týmy s většinou hráčů evropského původu však skončí Česko na pěkném třetím místě za Chorvatskem a Maďarskem.
Rakovinou prolezlý Putin se nečekaně dostaví na zahájení olympijských her v Paříži, aby pozdravil výpravu neutrálních sportovců. Zatčení se však se štěstím vyhne, neboť vyšetřovatelům z Haagu se vybije baterka služebního elektromobilu již na belgických hranicích, z důvodu silného protivětru. Navíc jim z mobilního telefonu zmizí on line zatykač, patrně v důsledku útoku ruských hackerů.
Světová zdravotnická organizace rázně popře tvrzení antivaxerů, že po aplikaci nejnovější proticovidové vakcíny dochází ke zvýšenému množství samovolných potratů, zejména u mužů.

Srpen 2024
Podle klimatologického panelu měsíc srpen bude nejteplejším srpnem v dějinách planety.
Na serveru Aeronet bude uveřejněna filosofická esej myslitelky Jany Peterkové k výročí srpnové invaze pěti spřátelených ukrajinských armád v roce 1968.
Putin dostane rakovinu konečníku.
Odvolací soud potvrdí trest bývalému poslanci a aktivistovi hnutí Me Too za práva žen Dominiku Ferimu, za znásilnění tří žen.
Bude přijat zákon o změně pohlaví. Pro příště již nebude nutné podstoupit operaci kvůli změně pohlaví. Postačí zajít na nejbližší matriku a tam změnu nahlásit.
Pravomocně odsouzená Dominika Feriová nastoupí výkon trestu v ženské věznici v Ledči nad Sázavou.
Ukrajinská armáda dobude významnou vesnici Uljanovka v Charkovské oblasti.

Září 2024
Podle klimatologického panelu měsíc září bude nejteplejším zářím v dějinách planety.
Jednání o zavedení lékařské výsluhy budou ukončeny kompromisem. Měsíční výsluha 200 000 Kč bude přiznána každému lékaři, který byl někdy presidentem lékařské komory.
Na železniční trati u Přerova budou rozšmelcovány poslední zbytky Poslední generace, které se přilepí ke kolejím v naivní představě, že se jim vlak vyhne.
Podle britské rozvědky ztratí Rusové na ukrajinském bojišti od začátku roku nejmíň jeden až dvacet bojových ledoborců denně.
Předsedkyně poslanecké sněmovny navštíví Maledivy a při té příležitosti podepíše smlouvu o dodávkách zemního plynu. „Definitivně se tak zbavujeme závislosti na ruském plynu a cena, kterou jsme zaplatili, je dokonce nižší než od Rusů“ referuje nadšeně po návratu do vlasti.
Putin dostane rakovinu děložního čípku.
Bill Gates oznámí objev nové vakcíny proti nemoci, která teprve přijde.

Říjen 2024
Podle klimatologického panelu měsíc říjen bude nejteplejším říjnem v dějinách planety.
V Evropské unii vstoupí v platnost zákaz topení dřevem, uhlím a plynem pro domácnosti. Přijetí zákona ocení jako významný příspěvek ke snižování emisí CO2 i čínský president v projevu při příležitosti slavnostního otevření tisící čínské uhelné elektrárny postavené v tomto století.
Putin dostane rakovinu krve.
Česko přemístí své velvyslanectví z Tel Avivu do Jeruzaléma. Na protest proti tomuto kroku přemístí Írán své velvyslanectví z Prahy do Bruntálu.
Na zasedání vlády vypukne panika, když se zjistí, že Maledivy žádná naleziště plynu nemají. Situaci se pokusí urychleně vyřešit ministr Síkela, ale nepodaří se mu na Maledivách vystoupit z letadla.
Ministr zemědělství Výborný bude jmenován kardinálem. Ukončí tak svou činnost ve vládě a svěří resort zemědělství do rukou božích.

Listopad 2024

Podle klimatologického panelu měsíc listopad bude nejteplejším listopadem v dějinách planety.
Putin dostane rakovinu vaječníků.
Česko vystoupí z OSN.
V USA se konají presidentské volby. Podle výsledků z volebních místností získal Donald Trump 55 % odevzdaných hlasů. Naštěstí situaci zachrání korespondenčně hlasující voliči, z nichž 105 % bude hlasovat pro Bidena. Největší podporu korespondenčně hlasujících bude mít Biden u veteránů války Severu proti Jihu.
Nařízením evropské komise budou zrušeny oslavy Vánoc. „Je načase přestat urážet těmito ohavnými svátky naše muslimské spoluobčany. Zvláště poté, co do Evropy připlulo letos velké množství členů humanitární organizace Hamás, kteří tolik trpěli nelidským zacházením ze strany izraelských fašistů,“ vysvětlí zákaz komisař pro lidská práva a svobodu náboženství.
V USA bude zatčen expresident Trump za to, že korespondenční hlasování označí za zfalšované.
Papež František konvertuje k islámu.

Prosinec 2024
Podle klimatologického panelu měsíc prosinec bude nejteplejším prosincem v dějinách planety.
Ze své první zahraniční cesty na Krym se vrátí nový slovenský president.
Bude přijata směrnice EU o omezení dýchání, neboť se zjistilo, že dýcháním se vypouští do ovzduší velké množství kysličníku uhličitého. Podle zjištění vědců, jen Evropa vydechuje 10x více kysličníku než v roce 1800.
Při zádušní mši za Karla Schwarzenberga vyhlásí páter Halík válku Maďarsku.
Míra inflace v ČR nedosáhne ani trojciferných hodnot.
Bude odhalena rozsáhlá teroristická organizace, která plánovala uskutečnit bestiální teroristické útoky ve všech evropských metropolích, v nichž chtěla vyzdobit vánoční stromečky.
Nobelovu cenu za ekonomii obdrží Danuše Nerudová za přínos při zavádění pravidel volného trhu při udělování akademických titulů. Nobelovu cenu za mír obdrží Jahjá Sinvár, vůdce Hamásu.
V moskevském Velkém divadle proběhne historicky první shromáždění Putinových dvojníků.

zdroj: https://dfens-cz.com/ocekavane-udalosti-2024/8 komentářů:

 1. Jen takové malé zamyšlení. Každé slovo má svou energii. Bohužel parazité mnohdy záměrně přehodili původní význam slov, ale energie těch slov zůstala zachována.
  Původní význam slova "úžasný" je děsivý, hrozivý, strašlivý. Tento původní význam slova "úžasný" se uchoval v ruštině, avšak v češtině to slovo dostalo význam zcela opačný. Nízkovibrační energie tohoto slova však zůstala zachována jak v ruštině, tak v češtině (slovenštině). Doporučuji proto (nenutím) slovo "úžasný" vůbec nepoužívat a nahradit je slovy jako skvělý, vynikající, báječný, ohromný, dobrý apod.
  Podobně slovo "nevěsta". "Nevěsty" byly původně vždy jen ženy shromažďující se v nevěstincích pro uspokojování potřen neukojených mužů. Naopak muži toužící po ženách vhodných pro založení rodiny vyhledávali panensky čisté "věsty", což byly ženy od malička zasvěcované do tajů života budoucích matek a manželek. Jen z "věsty" se mohla stát "vědma" tedy vědoucí matka. Omlouvám se za poněkud delší příspěvek. Snad alespoň někoho zaujal. Jinak jsem se při čtení opravdu skvěle pobavil:-)
  Jan Smola Havířov

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si tedy myslím, že to je naprosto opačně, kdy domečkové písmo vytvořené v okolí Kijeva řeckými makedonci(aby se byli schopný domluvit s podmaněnými místními slovany) dalo téhle výslovnosti úplně opačný význam.
   жас je odvozenina slova od slovanského яс - ясный, tedy jas - jasný, tedy ve významu zářivý. Podobně jako удивительный od slova div. Ony ty slova jas a div spolu hodně souvisí, protože souvisí s bohy....
   nenimito

   Vymazat
 2. Na tomto článku je vidět jedinečnost českého jazyka a českého člověka. Neumím si dost dobře představit, kde jinde na světě by mohl na palčivé (ale defakto na jakékoli) téma vzniknout článek s takovým typem osvěžujícího, inteligentního humoru.
  Dodává mi to na víře, že těch pár ultra hloupých sviní, co si mylně myslí, že vládnou, dříve či později (raději dříve) tvrdě narazí a od zdravého jádra českého národa dostanou, co si zaslouží.

  OdpovědětVymazat
 3. Podle nejlepší astroložky žijící u nás v Česku, srbské astroložky Tatjany Micić, příští 2 roky budou rokama ekonomické krize. Předpovídá konec petrodolaru, konec USA (to myslela rozpad a zánik USA jako supervelmoci) a rozpad starých pyramidálních struktur. Přichází nová doba.
  Čína si vezme v roce dřevěného draka zpátky Tchajwan nenásilnou cestou. Čekají na to 64 let.
  PS: Prosím vlastníky tohoto webu, aby toto video zveřejnil na svém webu. Nechci, aby tato astronimická prognóza zapadla někde v komentářích.
  PPS: O zániku USA od 38 min a 30 s:
  https://www.youtube.com/watch?v=DZJz1-h7cr4

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A neodešlaona ze Srbska proto, páč to byl původně žijící astrolog?
   nenimito

   Vymazat

Podmínky pro publikování komentářů