22. 4. 2013

Není to nic nadpřirozeného

Na youtube se předevčírem objevilo video od GoschaTV1, kde je přímo českým mladým (pouze věkem, nikoliv zkušenostmi) praktikem Tomem řečeno to, o čem jsem teoreticky psal v článcích o paměti, snech a Vědomí. Velice mě těší, že jsem se svými vyblouzněnými dedukcemi trefil do černého. Skoro si až říkám, byly to vůbec moje myšlenky? 
Pokud je to tak, jak si myslím, tak upřímně děkuji a těším se na případné další "balíčky" :-)


2 komentáře:

 1. Jasně,
  noční duše zpyt! Naprosto normální věc a provádíme to každou noc. Prostě je to taková duchovní, pobytová družina. Abychom se během tohoto zmatenýho života příliš nevzdálili od zdroje. A taky neplacenej studijní pobyt, kterej si sami zadáváme, když to už ovšem umíme. Já známej ignorant, kterej se tu jednoduchoučkou činnost, tedy žbluňk do astrálu ještě nenaučil, jsem holt nucen použít -tento- autopilota, nebo jak se tomu správně neříká...? Někdy mě k tomu možná dokope vzteklej andělíček můj strážníček, ale pak je z toho jen ten děsnej ranní zmatek. A před tím zas to ohavný "žbluňk do mrtvoly". A protože já pochopitelně, "nepochopím" naprosto nic! Zvláště když to nelze přeložit do toho mýho divnýho jazyka, kterej se mě nikdy nezeptá, co si o záhadným zmatku v hlavě po ránu myslím? Jenomže k myšlení je prej potřeba mozek a já někde četl, že on je v tomhle astrálním slova-smyslu obrovskou překážkou. No a od tý doby ho používám jen velmi vyjímečně, tedy každý ráno, když jdu na záchod, abych třeba nezapoměl kam, že to kráčím. A ráno to bude až zejtra, že jo? Tedy dobrou noc a krásnej, poučnej, téměř nezapamatovatelnej let. Matěj

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. " si to zabil brácho" :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, brečím.
   Moc díky, lebo som toho roku nabyla skorodomnění, že obdobie smiechu sa kamsi stratilo...
   B

   Vymazat

Žádáme diskutující o slušnou formu při vyjadřování. Odkazy bez krátkého popisu, oč se jedná, budou mazány. Anonymní komentující žádáme o podpis (nick).
Názory v diskuzi se nemusí shodovat s názory redakce blogu.