17. 3. 2019

Malý kaz na kráse

Tak předpověď vlastně vyšla na chlup:

"Počasí dnes večer (17-22): Skoro jasno až polojasno. Od západu přibývání oblačnosti, v Čechách a na západě Moravy postupně místy déšť nebo přeháňky, později v polohách nad 800 m sněžení." (chmi.cz)aktualizace:


Tak i dnes (22.1.) předpověď vyšla. Ještě, že k nám na Vysočinu dnes dorazili skřivánci.
"Skoro jasno":

4 komentáře:

 1. U Kolina dnes take pekelne sprejovali.

  OdpovědětVymazat
 2. Zachytil som nový názov pre počasie. "Digitálne". Buď 0, alebo 1. Nič medzi tým. U nás tesne pred polnocou (možno 5min.) začalo zasa fúkať. "Digitálne". Z úplného bezvetria nárazy, že sa otriasa dom... Opäť... Už to trvá - a vlastne ani neviem presne, týždeň? dva? Hlavne v noci.
  Inak "vďaka" (čítaj úvodzovky) sprejovaniu máme - no, už to bude aj hádam 10 rokov - stabilne v zime (hlavne okolo Vianoc) vytrvalé teploty medzi 0°-10°C s "mrholením" či ako nazvať to čo padá (alebo skôr víry vzduchom) na zem. Potom na chvíľu prestanú, obloha sa vyjasní - mraky už nezadržujú teplo pri zemi a teploty padnú na -15°C. Zasa "digitálne"... Prípadne nám "vďaka" jasnej oblohy naordinujú 2-3 mesiace bez zrážok... Alebo sa mýlim??? :-) (to je smutný úsmev)
  Miki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Digitálně větrno bylo minulý týden tak nějak všude:-)
   https://youtu.be/FGOD2tUMahc
   nenimito

   Vymazat
 3. Včera jsem zkouknul dabovaný jeden díl seriálu Хроники будущего
  http://dokonlin.ru/video/hroniki-buduschego-01-serija-buduschie-l.html
  pod názvem Zaledněná planeta. Je tam celkem hezky vysvětlena ta Goreho agitka globálního oteplování:-)
  https://uloz.to/!6dMB15QmUrlG/zalednenaplaneta-kronikabudoucnosti2015-mp4
  "Zatímco většina klimatologů varuje před globálním oteplováním, které by mohlo způsobit zvednutí hladiny oceánů, až by se řada míst ocitla pod vodou, skupina ruských vědců říká: Čeká nás doba ledová!"
  Každý agituje asi jinak, ale to si asi každý přebere podle svého:-)
  nenimito

  OdpovědětVymazat

Žádáme diskutující o slušnou formu při vyjadřování. Odkazy bez krátkého popisu, oč se jedná, budou mazány. Anonymní komentující žádáme o podpis (nick). Útoky vedené v osobní rovině nejsou povoleny.
Názory v diskuzi se nemusí shodovat s názory redakce blogu.