13. 10. 2013

Následky "ochrany" národní bezpečnosti USA


Myslím, že dalšího komentáře netřeba.


3 komentáře:

 1. Odpověď pro pravidelného slovensky píšícího čtenáře, jehož komentáře tu nebudou publikovány do doby, než více než jiní ohleduplní komentující bude respektovat druhé a nebude se povyšovat:

  Každý děláme, co můžeme a co umíme. Připodobním vám to v následujícím. Když vzniká film, jsou jeho výrobě přítomni jednak ti přímo před kamerou i za ní, ale i mraky dalších, kteří na první pohled nemají s natáčením nic společného, nicméně bez nich by se k divákovi nedostalo ani okénko. Od asistenta pomocného asistenta až po řidiče a podržtašky.
  Vy jste se připodobnil tomu herci majícímu hlavní roli nebo alespoň k režisérovi a mě k náhodnému "štváckému" kolemjdoucímu. Mojí momentální možností, jak pomáhat, je seznamovat s pravděpodobným reálným stavem skutečností. A to právě díky blogu. Pokud vy máte účinnější možnost, budu vám držet palce.

  OdpovědětSmazat
 2. já tomu nerozumím iva

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ivo,
   nech to ležet (jak říkal děda Komárek v Na samotě u lesa) :-)

   Konkrétní adresát tomu rozumí. Bohužel stále není schopný komunikovat se mnou přímo přes mail, tak jsem to udělal takto.
   Kéž by aspoň do těch vařenejch nudlí, na které mě chce utahat, dal kousek něčeho dobrýho.
   Zítra to tu smáznu.

   Smazat

Žádáme diskutující o slušnou formu při vyjadřování. Odkazy bez krátkého popisu, oč se jedná, budou mazány. Anonymní komentující žádáme o podpis (nick).
Názory v diskuzi se nemusí shodovat s názory redakce blogu.