8. 2. 2015

Většinu chemtraills na satelitních snímcích neuvidíte

Včera jsem migroval po světě a nemohl jsem si odpoledne nevšimnout zvýšené snahy fušovat Přírodě do její práce. Oba následující snímky jsou z té samé doby. Satelitní je v nočním módu, v kterém jsou chemické stopy za letadly lépe vidět díky tepelným rozdílům vzduchu. Žlutě je zhruba vyznačena část obzoru, zachycená v tutéž dobu na druhé fotografii. Vyfotografovaná "výtvarná" činnost ale zabírá tak sotva třetinu toho kruhu, protože nemám panoramatický objektiv. 
Je tak jasné, že díky malému rozlišení satelitních snímků drtivá většina chemtraills není vůbec zaregistrována. Pouze ty stopy, které při své expanzi udržely tvar a byly obzvláště napěchované dobrotami. Na snímcích je tedy možné vidět stopy tlusté cca 5 a více kilometrů. Zbytek, odhadem 90 %, se "rozpustí" v atmosféře, aniž by byly krom zvědavého zraku konspirátora zaznamenatelné.
Ještě by asi stálo za to rozebrat poněkud zvláštní, uměle vyhlížející strukturu dnes u nás napadaného sněhu, ale to necháme na jindy.

Pohled shora.

Totéž zdola.

(©)2015 myslenkyocemkoli.blogspot.com
Článek je povoleno publikovat v celé a nezměněné podobě s uvedením zdroje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Žádáme diskutující o slušnou formu při vyjadřování. Odkazy bez krátkého popisu, oč se jedná, budou mazány. Anonymní komentující žádáme o podpis (nick). Útoky vedené v osobní rovině nejsou povoleny.
Názory v diskuzi se nemusí shodovat s názory redakce blogu.