3. 8. 2013

Pauza minimálně na 14 dní

Zítra odpoledne vypínám internet i mobil a odstřihávám se od všech vnějších šumů. Proto případné komentáře budou zveřejněny až po uklidnění a načerpání nových sil, které již potřebuji jako sůl. Vedení blogu není tak snadná záležitost, jak jsem se zprvu domníval. Pro relativně bezpracné spravování, hlavně psaní, je třeba vyčkat na správnou vlnu, ale v poslední době žádné vlny nebyly, takže vložená energie si žádá své doplnění.
Věřím, že za dobu mé absence zde, na blog nezapomenete. Ocením i případné náměty na články zaslané na mailovou adresu:myslenkyocemkoli@gmail.com

MichalB


Možná Vlabi nějaký článek uvede. A možná ne. :-)

4 komentáře:

 1. Tak jo ... užijte si to a nespalte si zadečky. M

  OdpovědětVymazat
 2. ...jj, užívaj Michale, ja zatiaľ postíham prečítať tvoje doteraz umiestnené tu články :-))
  B

  OdpovědětVymazat
 3. Jejda, už dávnejšie som chcela vyjadriť obdiv autorovi fotografie - myslela som že je to Michal, a ono VlaBi, takže ďakujem, za nabíjajúci dokument.
  B

  OdpovědětVymazat
 4. Päť sekún mojej "blbsti", ja totiž keď vidím c v krúžku pokladám to za znak autorstva. to ma naučili moji umelci v rodine :-) Nevadí... Ď
  Hlavne, že poďakovanie trefí kam má.
  B

  OdpovědětVymazat

Žádáme diskutující o slušnou formu při vyjadřování. Odkazy bez krátkého popisu, oč se jedná, budou mazány. Anonymní komentující žádáme o podpis (nick).
Názory v diskuzi se nemusí shodovat s názory redakce blogu.