26. 2. 2014

Dobré ráno

Protože svět obut do sedmimílových bot se kolem nás někam žene a osobně nemám potuchy kam, tak vše hezké, co dává zapomenout na to méně hezké, je vítáno. Dnes nás, už jako v létě, ještě za tmy budil hudebně nadaný pán v černém fráčku. Na své bezstarostné vítání nového dne sice neuvrhl žádný "kopyrajt", ale zvěčnit jeho operu se mi i tak nepodařilo. Tak alespoň přikládám Ódu na radost od jeho příbuzného.

Kdo ví, jaký efekt by mělo, když by všechna média byla napadena záhadným virem a celý den nebo dokonce celý týden vysílala jen tyto přírodní zprávy? Každý zvednutý telefon by reprodukoval jen zvuky Přírody :-)

3 komentáře:

 1. Pre mňa Michale najkrajší príspevok doteraz. VĎAKA. :-) Ešte mi bliklo, že našej pôvodnej reči sa hovorí tiež "vtáčia". A z nej sa najviac ešte objavuje v Rómčine.- Keby sa tento zvuk vysielal všade týždeň, možno by sme začali aj lietať :-) B

  OdpovědětVymazat
 2. Nechceš nějaký takový virus naprogramovat? :-) To by bylo super.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. haha, šup ho bankám, ale najprv si vybrať peniažky :-) B

   Vymazat

Žádáme diskutující o slušnou formu při vyjadřování. Odkazy bez krátkého popisu, oč se jedná, budou mazány. Anonymní komentující žádáme o podpis (nick).
Názory v diskuzi se nemusí shodovat s názory redakce blogu.