14. 7. 2017

Psychotronní zbraně 4


Generátory
K ovlivňování osob se používají i rozmanité technologie na bázi určitých zařízení. Již před desítkami let byly zkonstruovány vysokofrekvenční generátory, které dokážou působit na psychiku člověka různým způsobem.
Vypráví o tom Jurij Malin, který v letech 1993 - 1995 pracoval jako poradce Federální bezpečnostní služby RF:

„Tehdy jsme si všimli náhlých projevů nevhodného chování Borise Jelcina. Jako profesionálové jsem se pochopitelně zajímali, proč došlo k tak drastickým změnám v jeho psychickém stavu. Při průzkumu jeho kabinetu bylo za skříní nalezeno zařízení, které, jak jsme předpokládali, mělo vliv na psychiku ruského prezidenta. Je otázkou, k čemu mělo sloužit: byly jeho cílem prezidentovy návštěvy, které měly být uvedeny v požadovaný psychický stav, nebo si snad jeho působením lze vysvětlit poněkud extravagantní chování Borise Jelcina v posledních letech jeho vlády? Jeho nečekané vystupování neodpovídalo jeho postavení, povaze ani věku. Například jednou v zimě při procházce kolem řeky zcela nečekaně přelezl přes zábradlí a skočil na zamrzlou plochu. Pobíhal tam, aniž by si uvědomoval nebezpečí, rozhazoval různé předměty, květiny, které před malou chvílí dostal, a jeho ochranka musela vyvinout značné úsilí, aby ho dostala v pořádku na břeh."

Další osud podivného zařízení zjištěného v kanceláři Jelcina byl rovněž podivný: pracovník technického oddělení, který se snažil zjistit parametry tohoto zařízení, byl brutálně zbit neznámými a bezprostředně po této události požádal o propuštění. Přístroj zatím zmizel přímo z kanceláře bezpečnostní služby. Jeho účel a princip působení tak zůstal neobjasněn.

V 90. letech v některých čtvrtích Moskvy najednou zmizeli vrabci. Ornitologové to neuměli vysvětlit. Po nějaké době se vrabci stejně nečekaně vrátili. O rok později se to v médiích hemžilo informacemi o jiném, nicméně dost podobném fenoménu. V létě 2000 nedaleko štábu Služby vnější rozvědky a na Mičurinském prospektu, kde se údajně nachází několik tajných objektů, tak zvaných poštovních schránek, se objevily včelí roje. Jak tvrdili specialisté, žádný instinkt tyto tvory nemohl přinutit přiletět do města plného smogu, navíc do blízkosti dopravní tepny, nad níž se vznášely výfukové plyny. Tyto roje nepřiletěly do Moskvy hledat potravu, ale řídily se příkazy vydanými psychogenerátorem – jistým přenosným zařízením známým pod kódovým označením „Luna-4M“. Tento přístroj o velikosti malého televizoru vážil necelých 12 kilogramů a jeho napájecí zdroje se vešly do kufru žigulíku. Podle některých informací experimentátoři tehdy „přilákali“ včelí roje z luk v okolí Moskvy jistým druhem vyzařování. Příznačné je, že v tutéž dobu se zemí prohnala vlna protestů takzvaných „obětí psychotronních zbraní“.

V laboratořích mikroelektronických technologií vznikají různé biogenerátory. Lze je nastavit na bioenergetické charakteristiky konkrétního člověka. Přístroj se chová selektivně i na dálku. Proudy částic dodávají do těla objektu látky, které se ukládají do speciální kapsle. Jaké konkrétní látky to jsou, záleží na tom, kdo je vlastníkem zařízení a jaký vliv chce mít na zaměřenou osobu. Vedoucí laboratoře mikroelektronických technologií Anatolij Ochatrin to vysvětluje:

„Existují čtyři hlavní fáze onemocnění, které takový přístroj může způsobit. První — malátnost, oslabení funkcí. Druhý — ztráta logiky. Třetí — ztráta orientaci v terénu. Čtvrtý — selhání především nemocných orgánů".

Vzpomeňme na tomto místě dlouhou řadu politiků a podnikatelů, kteří onemocněli a často i zemřeli na následky zdánlivě přirozených onemocnění. Mrtvice, infarkty, rakovina…  Představitelé Paraguye (Fernando Lugo), Brazílie (Luiz Inacio a Dilma Rousseff), Venezuely (Hugo Chávez) a Argentiny (Nestor Kirchner a Cristina Fernandez de Kirchner), podivnou shodou okolností jsou to všechno ti, kdo se postavili proti dominanci USA. Zmiňme i smrt palestinského prezidenta Yassera Arafata.
WikiLeaks v té souvislosti například zveřejnily, že v r. 2008 požádala CIA velvyslanectví USA v Paraguaji, aby shromáždilo veškeré biometrické údaje, včetně DNA, všech čtyř prezidentských kandidátů (jedním z nich byl i Fernando Lugo!). Při znalosti DNA kódu je snadné vyvinout onkogen pro každého jedince. Pokud předpokládáme, že takové údaje byly v předvečer voleb získány i v Brazílii, pak rakovina Dilmy Rousseff v r. 2009 do této teorie velmi dobře zapadá.
K likvidaci nežádoucích „partnerů“ je tedy možno použít různé druhy zbraní. Vznik a rozvoj rakoviny po určité době způsobují záření alfa, elektromagnetické vlny nebo určité chemikálie. Na pokrokových vůdcích a revolucionářích Latinské Ameriky si CIA leccos otestovala a získala tak mnoho cenných zkušeností.
Čtenáři si po takovýchto informacích jistě připomenou i nečekaná úmrtí hned šesti ruských diplomatů, k nimž došlo během pouhých dvou měsíců na přelomu let 20016 - 2017...
Avšak i mezi vědci byly oběti. Vypráví o tom spisovatel Jurij Voroběvský:

„Do seznamu těch, kdo zemřeli velmi brzy a za velmi podivných okolností, je možné zanést také jméno Anatolij Beridze-Stachovského — muže, který už v 60. letech vyvinul něco jako první ruský psychotronní generátor "Cerpan". Generátory, které vyvíjíme, — řekl dále, — je možné nazvat generátory pouze podmíněně. Ve skutečnosti to jsou retranslátory nějaké energie přicházející z vesmíru".

Předčasná a neočekávaná smrt postihla mnohé. Mezi nimi také profesora Alexandra Černěckého, který úmyslně přijal dávku záření, jež mělo stimulovat organismus staršího člověka. Smrt přišla náhle.
A abychom byli úplní, do problematiky psychotronních zbraní – i když vzdáleně – zapadá i tématika bezkontaktního boje. Vypadá to jako fantazie, ale důstojník rezervy hlavního řízení rozvědky Alexander Lavrov na školeních i mnoha videích předvádí, jak může mít velmi razantní vliv na soupeře, aniž by se ho dotkl, i když nepoužívá žádné technické zařízení. Lavrov sám o sobě působí jako velmi výkonný psychogenerátor naladěný na konkrétní cíl. Na snímcích pořízených v době zkoušek je vidět, jak se fyzické tělo prostě rozpustí v mohutném vlnovém proudu.

Psychotronní zbraně masového užití
V 70. letech minulého století už probíhaly na území jak SSSR, tak i USA rozsáhlé pokusy s psychologickými manipulacemi s vědomím velkých mas lidí. Elektronická zařízení, která následně dostala pojmenování „psy-generátory" umístěná v uzavřených objektech uprostřed měst při pokusech vyzařovala vysokofrekvenční impulsy. V utajené statistice se pak vyhodnocovaly získané údaje o výkyvech v chování lidí - sebevraždy, trestné činy, jiné neadekvátní chování občanů.
Jeden takový pokus v SSSR se poněkud vymkl kontrole. Došlo k němu o silvestrovské noci v roce 1979 v Moskvě. Pokusu předcházely informace, které získala KGB o přípravách tajných služeb Západu na nepřátelské akce na území Sovětského svazu v souvislosti s konáním letních olympijských her v Moskvě. Úkol zněl: národ je třeba stmelit a naladit vlastenecky.
Všechno ale dopadlo jinak. Po odeznění novoročního projevu se stalo něco nečekaného – celá Moskva zhasla. Podle dodatečné oficiální verze došlo k havárii v přenosové síti. Ale o patnáct let později vyplula z archívů úplně jiná verze chyba ve výpočtech při testování tajné instalace prototypu psy-generátoru hromadného působení. Podle nepotvrzených zpráv bylo tehdy v jedné budově v centru Moskvy nainstalováno zařízení se zvláštním cílem: po novoročním přípitku mělo svým působením vytáhnout lidi do ulic a nechat je „v euforii procítit hluboké uspokojení z politiky strany a vlády“. Zvláštní, i když... z dnešního pohledu docela pochopitelný cíl! Experimentátoři však nedocenili obrovskou spotřebu energie. A tak Moskva, místo co by v této výjimečné noci zářila tisíci světel, se ponořila do tmy a chladu a euforie z hlubokého uspokojení z politiky strany a vlády byla asi to poslední, co Moskvané tehdy pocítili.
Rozměry těchto generátorů se časem velmi rychle zmenšovaly, takže již v roce 1986 se mohly ocitnout na oběžné dráze kolem Země a ovlivňovat tak lidi na obrovských plochách. Na druhé straně však byl takový zminimalizovaný přenosný aparát – co by demonstrace možností – bez problémů pronesen přes policejní kordon přímo do televizního centra v běžném kufříku.
Jiný mechanismus, tentokrát americké výroby, mnohem později použil v Gruzii Michail Saakašvili, ovšem už nikoli jen k pokusným účelům, ale k rozehnání masových demonstrací proti své politice. Gruzínská policie tehdy ve Tbilisi použila speciální akustický systém, což způsobilo paniku mezi lidmi. Některé fotografie zachytily na policejních džípech nainstalovaná zařízení ve tvaru šestiúhelníku. Princip činnosti je založen na výkonném směrovém akustickém pulsu, mnohonásobně překračujícím práh bolesti. Člověk v jeho směru pocítí velmi ostrou bolest v uších, což působí nekontrolovatelnou paniku.
Použití generátorů jako zbraně již demonstrovali i Američané, kteří využívají záření s frekvencí 95 gigahertz k rychlému rozptýlení davu. Takové zařízení umístěné na armádních nákladních autech dostalo označení "Systém aktivního blokování". Pentagon jej kvalifikoval jako nesmrtící dočasně paralyzující zbraň. Při krátké expozici nezpůsobí zranění, je však pravdou, že ti, kdo se ocitnou v jeho zóně účinnosti, cítí silnou bolest.
Jedno velké zařízení se mělo objevit i na území ČR. Jurij Malin, (bývalý konzultant Federální služby ochrany RF), k tomu řekl: 

„Diskutovala se výstavba dvou stanic údajně protiraketové obrany v Polsku a České republice. Pro mě jako pro profesionála je jasné, že to, že jde o ochranu před raketovým útokem je pohádka pro děti. Hlavním účelem těchto stanic mělo být masové působení frekvenčně modulovanými signály speciální formy na obyvatelstvo východní Evropy a částečně Ruska. Vzpomeňte hlavní myšlenkou Hvězdných válek nebylo umístit chemický laser na oběžné dráze za účelem znemožnění startů kosmických a balistických raket, ale kvůli působení na určité území rozbaleným laserovým paprskem se speciálně modulovaným signálem, který by měl dopad na psychiku lidí.“

Psychický stav člověka silně ovlivňují také různé chemické látky umělé psychostimulanty. Například v ukrajinských úpravnách vody je už několik let používán nový „ekologický“ přípravek k čištění vody. Skrze organizaci Greenpeace a za aktivní podpory amerického ministerstva zahraničí ji ukrajinským přátelům výhodně poskytuje jistá americká chemická firma. Přípravek vodu vyčistí, změkčí, odstraní z ní nečistoty a pachy, to vše bez zastaralého používání chlóru. Má jen jednu vadu: chemici jej řadí mezi psychotropní látky. Při pravidelném pití takovéto vody se za několik málo měsíců v organismu naakumuluje dostatečné množství potřebné látky, která spolu s obludnými manipulacemi z médií vyvolává u obyvatel nespokojenost a agresívní chování. Ruští a krymští příbuzní Ukrajinců v posledních letech vyjadřují o své blízké vážné obavy, protože při komunikaci prakticky všichni Ukrajinci projevují neadekvátní chování, agresi, a dokonce vyslovují hrozby osobního charakteru z naprosto malicherných příčin. Jakékoli vysvětlování je zbytečné. Ukrajinci jsou jakoby zcela ponoření do jakéhosi nepochopitelného informačního pole s jasnými rusofobními příznaky.
Situace na majdanu byla vyhrocena také masívním používáním amfetaminu Captogon. Tento přípravek kromě zvýšení a prodloužení výkonnosti organismu výrazně potlačuje schopnost empatie, budí agresi a podporuje zuřivost davu. Takovéto psychotropní látky jako nástroj manipulace vědomím davu vozil na majdan pod rouškou sportovních preparátů bývalý boxer a současný starosta Kyjeva Kličko po celých pytlích.
Přidáme-li další metody masového zombírování, které byly na majdanu použity, jako například společné modlitby, zpěvy hymny nebo neustálé pravidelné bubnování všechny tyto elementy nervově-psychologického působení na psychiku uvádějí dav do stavu, kdy bezmyšlenkovitě přijímá cokoli, co zazní z tribuny.


Captagon vyrobený v roce 2011 v laboratoři NATO v Bulharsku se nyní vyrábí po celém Blízkém východě. Začátkem dubna 2014 syrská armáda zajala vozidlo plné tabletek captagonu a nádob obsahujících tuny fenetylline hydrochloridu – amfetaminu, který probouzí euforii a tlumí pocity bolesti. Smíchaný s dalšími preparáty, jako třeba hašiš, představuje „základ stravy“ pro džihádisty, kteří přestávají cítit svoje i cizí utrpení a se smíchem se dopouštějí těch nejhorších zločinů.
V průmyslovém množství se už dnes captagon vyrábí na celé Ukrajině, kam byly suroviny i přístroje dodávány hned od 11. května 2014, kdy na letiště v Kyjevě v režimu přísného utajení přistálo vojenské nákladní letadlo. Zásilku doprovázel pracovník CIA USA Richard Michael a 70 žoldáků z polské ČVK. Pak následovalo ještě několik dodávek, než byla výroba tablet rozmístěna po celém území Ukrajiny.
Dnes je tato látka běžnou součástí jídelníčku i vojáků ukrajinské armády na Donbasu...

- konec -

zdroje:
И. Прокопенко: Штурм сознания. Правда о манипулировании сознанием человека
http://cont.ws/post/203987
http://www.voltairenet.org/article183125.html
http://communitarian.ru/novosti/medicina/himiya_perevorotov_arabskaya_vesna_i_iudeyskiy_putch_v_kieve_soversheny_na_amfitaminah_ili_tabletkah_uzhasa_za_neistovstvom_golovorezov_igil_i_ukrokarateley_stoyat_tabletki_uzhasa_-_moschnyy_amfitamin_kaptagon_ubivayuschiy_zhalost_i_pridayuschiy_fizichesk/
http://www.ilgiornale.it/news/politica/dietro-furia-dei-tagliagole-dellisis-pillola-dellorrore-che-1072663.html
http://www.pravdareport.com/world/americas/05-01-2012/120158-south_america-0/

výběr textů, překlady a zpracování: Vlabi


(©)2017 myslenkyocemkoli.blogspot.com
Článek je povoleno publikovat v celé a nezměněné podobě s uvedením zdroje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Podmínky pro publikování komentářů