19. 1. 2017

Další z alternativních úvah o tom, jak funguje svět

Zde na Myšlenkách naštěstí nemáme patent na pravdu, takže si tu můžeme uvádět cokoli. A protože máme slabost pro každou praštěnou šílenost a také protože se domníváme, že mít k dispozici více možností je lepší než mít jen jednu, vhazujeme do placu následující video. Autor v něm prezentuje své úvahy. Nám se některé z nich zdají natolik zajímavé, že určitě stojí za to, aby se nad nimi mělo možnost zamyslet co nejvíce otevřených, nezaujatých lidí. Za každou konstruktivní připomínku budeme rádi.
(©)2017 myslenkyocemkoli.blogspot.com
Článek je povoleno publikovat v celé a nezměněné podobě s uvedením zdroje.

7 komentářů:

 1. https://www.youtube.com/watch?v=2AK9oCgrad0

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kabode,
   když někdo vkládá nějaký link, je u nás zvykem alespoň jednou větou napsat, oč se jedná.
   Děkuji.

   Vymazat
 2. Michale, píšeš o praštěné šílenosti... V tom případě i já ji mám ráda. Jen to, co je v tom videu, je docela logické. Trochu to odpovídá i té teorii, kterou jsem sem dávala nedávno, že Slunce se zvětšuje a Země se přirozeně oddaluje, tudíž paka, pardon, vědci, kteří se snaží Zemi ochránit pomocí chemtrails, jsou naprosto mimo. Jde tedy o to, jestli Země poskočí přímo na další orbit, na místo Marsu, nebo se bude posouvat postupně. A zda Slunce bude přiměřené a tudíž na Zemi život zůstane, nebo obydlíme Venuši?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alexandrie,
   budu jen teoretizovat. Podle mne ke změnám v orbitech, když už vůbec, bude docházet skokově, jako je tomu například u elektronů v atomu.
   A Venuše je podle mne už "přeskočená" planeta. Život, jak ho známe my, tam zanikl a nemůže tam existovat. Ale nedivil bych se, když by tam existoval život jiný, našem smyslům prozatím nezachytitelný. Ač nerad, ale pro zjednodušení si to představ, jako rozdíl mezi tzv. 3D a třeba 5D. Tam, kde se planeta z pohledu 3D jeví jako neobyvatelná a mrtvá, může v 5D kypět různorodým životem.
   Takže pokud bychom změnili PSČ ze Země na Venuši, bylo by to v případě, že by Země zůstala vhodná pro život ve 3D, ale my bychom už ve 3D setrvat nemohli. Pravděpodobnější se mi ale jeví varianta, že jak Země, tak veškerý život by do jiné části reality (5D) přešli jako celek.
   A nebo ne :-)

   Vymazat
 3. TAk, jak to popisuješ, o tom přeci psali i tak v současné době často zmiňovaní Máyové.

  A taky právě ty různé podoby existence, co když někde je život v 7D? :-) Jenže naši vědci stále hledaj život podobný tomu našemu. Ale chápu, ono taky naše mozky by nám ani neumožnili vidět nějaký jiný rozměr.

  A ještě, na Venuši by pak právě život být mohl, protože by se ocitla na orbitě, na kterém je v současné době naše Země.

  OdpovědětVymazat
 4. Jen zaktualizuji praštěnou šílenost..... Kabodovi asi zrušili učet?
  https://youtu.be/2d-u2LWacfU
  Popř. něco dalšího otitulkovaného od paní Ireny z MyTechnoLab:
  https://youtu.be/8WKsnm48oc4
  https://youtu.be/5nfTlaYcIhk
  https://youtu.be/reDijQxpLoY
  nenimito

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebo i jiné Technošílenosti, u kterých by se Stvořitel možná potrhal smíchy:-)
   https://youtu.be/Oqq5tgday_w
   nenimito

   Vymazat

Žádáme diskutující o slušnou formu při vyjadřování. Odkazy bez krátkého popisu, oč se jedná, budou mazány. Anonymní komentující žádáme o podpis (nick).
Názory v diskuzi se nemusí shodovat s názory redakce blogu.