11. 7. 2018

S kým vlastně máte tu čest?

Už delší dobu si říkám, že bych měl opustit zatuchlý kouteček paranoidní anonymity a seznámit vás, čtenáře Myšlenek, alespoň ve formě fotografie s jedním ze zakládajících členů tohoto, doufám, že seriózního blogu. Je mi jasné, že tím pádem budu kdekoli na ulici, na cestách či dopravních online kamerách okamžitě identifikován nejenom softwarem od googlu na rozpoznávání obličejů, ale i náhodnými kolemjdoucími, kteří se budou dožadovati autogramů a společných selfíček.
Takže, vážení čtenáři, v tomto fotografickém medajlonku si vás dovoluji seznámit s mojí maličkostí.

MichalB

PS: Já jsem ta lochneska uprostřed7 komentářů:

 1. :-DDDDDDDDDD Já věděla, že jsi sympaťák. ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ještě přidej kolegyni. Nebo ta je už pod hladinou a ani nevykukuje??

  OdpovědětVymazat
 3. jjj, při zjišťování svých Hranic Člověk často zapadne do různých koutů:-)
  (nebo Koutů?)
  nenimito

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nenimito,
   já tímto nehledám své hranice. Dělám jen to, co mě moc a moc baví :-)

   Vymazat
  2. Chápu, asi moc dobře. Nej pro mne na takových akcích je, že tam potkáš koncentraci těhle "divných bavičů", takže si alespoň na jeden den nepřipadáš divně nezapadající. Největší srandy jsem zažil při NOB s čelovkou, kde ty překážky, vč. rybníčků, potoků, skal, nikdo uměle netvořil. Vtrhne do nich hromada čelovek, každá jiným směrem, nikdo to tam nezná, neví kam, jak a proč, a má v ruce mapu na orieťák, které moc nerozumí. A velmi často dopadneš úplně stejně jako na té fotce, přece nebudeš obíhat skálu, potok nebo rybníček okolo, a po tmě:-)
   Z fotky je vidět, že ses v Koutech moc a moc bavil:-)
   nenimito

   Vymazat

Žádáme diskutující o slušnou formu při vyjadřování. Odkazy bez krátkého popisu, oč se jedná, budou mazány. Anonymní komentující žádáme o podpis (nick).
Názory v diskuzi se nemusí shodovat s názory redakce blogu.