10. 7. 2014

K čemu databáze DNA? - další názor

Pod nedávný článek K čemu databáze DNA? čtenář jeden náš čtenář podepsaný jako Alladin napsal komentář, u něhož by myslím byla škoda, když by zapadl. Proto jsem se rozhodl ho fouknout na plac jako samostatný článek.
MichalB


V podstatě jde autor ve svých úvahách správným směrem. K pochopení je nutno obsáhnout širší pole a je rozhodně nutno zajít za hranice běžného zkušenostního a znalostního rámce.. Lidská rasa je prastará a historie lidské andělské rasy je smutná a pohnutá. Začala před stovkami milionů let v jiném místě tohoto vesmíru. Patřila (a mimo tuto planetu vesměs patří) k rasám bytostí majících za úkol dohled nad evolučními procesy tohoto vesmíru. Z tohoto důvodu má lidská genetika možnosti, jež některé vesmírné kolektivy nemají. Z tohoto důvodu je lidská rasa (typ vědomí nesouvisí se zde známým členěním typů biologického nosiče vědomí-těla na naší planetě), nejmladší z oněch ras tohoto vesmíru temnými vesmírnými kolektivy nesmiřitelně nenáviděna. Část lidské rasy vlivem infiltrací a manipulací převážně hybridů temných metatronických kolektivů padla z úrovně „andělských“ bytostí až na dnešní, úroveň zotročených, geneticky okleštěných bytostí, jež padlé formy jinak ušlechtilých ras, jacísi vesmírní gangsteři, nájezdníci a jejich hybridi (illuminátské kolektivy) využívají jako nevědomé víceúčelové otroky a i rukojmí. Právě možnosti naší genetiky (většina genetického potenciálu lidské bytosti se nachází na kvantové a vyšší úrovni akademické vědě neznámé) jsou pro temné rizikem. Mezi lidmi je zvláště v tomto období inkarnováno mnoho bytostí světla včetně již vzestoupených (domů se navrátivších) lidských bytostí.
Zde vládnoucí metatronické hybridní loutky mají za úkol zajistit, aby predátorům jejich kořist neunikla… právě DNA monitoring je jednou z metod kontroly tohoto potenciálu. Jde o to, kontrolovat lidské genetické struktury tak, abychom se nedokázali z tohoto planetárního „vězení“ dostat. Nemylte se, on monitoring běží již dávno a na jiných úrovních… probíhá plošný frekvenční monitoring, mezi námi se pohybují tzv. hledači DNA, kteří na základě oproti běžnému frekvenčnímu potenciálu pokročilejší, jiné frekvenci biologického pole vyhledají a identifikují potenciální „potížisty“, narušitele jejich energetických manipulačních forem, struktur. Prozatím jde jen o monitoring. Udělají však cokoliv… Oni tito pokročilejší lidé mají schopnost probouzet ostatní z oné temné hypnózy, otevírat oči, léčit zdeformovanou a okleštěnou genetiku. Spouští tak přirozené bioregenerační vlastnosti naší rasy. Eliminace jednotlivců pro systém není problém, uvědomělý dav však může snadno narušit společenskými normami jištěnou samosvornost otrockého systému a způsobit ztrátu jejich kontroly.
K tomuto mimo jiné slouží i NWO-OWO agenda. Jednotlivé illuminátské kolektivy, jak tomu u predátorů bývá, spolu bojují, uzavírají účelová spojenectví, přetahují se o sféry vlivu, nicméně v okamžiku, kdy jde o tuto věc, vystupují jednotně. Tato krásná planeta patří do původní sféry vlivu lidské andělské rasy a nacházejí se na ní významné vesmírné energetické struktury, o jejichž plnou kontrolu predátoři velmi stojí. Bez lidské rasy s tím nehnou. Proto zde ještě bytujeme. Problémem jsou pro ně především lidské genetické linie, známé jako Indigo linie grálu, jež jsou autorizovanými strážci pozemského energetického systému. Proto je věcí každé lidské bytosti pomáhat, podporovat inkarnáty těchto lidských genetických linií. Odměnou jim pak bude jejich vlastní evoluční progrese.
Co se týče samotného pojmu „evoluce“, zapomeňte na darwinovské pojetí, je zmanipulované. Nicméně po konci roku 2012 zde významě rostou organické krystické frekvence a přestože má lidstvo (z důvodu manipulací padlých) na této planetě omezenou dobu, věci půjdou jinou, než temnými naplánovanou cestou. Je však věcí každého jednoho, jak se svým genetickým, evolučním potenciálem naloží. Vědomí jednoty a altruistický pohled je silou, jíž se nyní naši otrokáři bojí. Protože přirozeně zvedá krystické frekvence a posiluje vliv krystických frekvenčních vzorců, což přímo oslabuje jejich vliv na lidskou rasu zde. Proto nám zbožšťují predátorské principy, uplatňují strategii rozděl a panuj, chtějí zabránit tomuto hojivému procesu. Proto jsme podprahově vedeni k agresivitě, bezohlednosti. Učí nás sobectví, aby nás mohli kontrolovat, ovládat, a budou-li chtít, i vyhubit. Láska je jim cizí. Ostatně většina z reptiloidních metatronických kolektivů (na rozdíl od zdravých, nepokřivených kolektivů ras rodu seraphei-seraphim) prakticky nemá emoční pole.


Nízké vibrační vzorce a frekvence způsobují, že naše energetické struktury jsou pro ně „stravitelnější“, čím více negativních emocí, tím jsme blíž jejich prázdnotě. Proto před námi důsledně skrývají pravou povahu naší reality, naši skutečnou historii. Od malička nás formátují, abychom nedokázali vidět, slyšet, vnímat podstatné. Naše genetika není nic statického, je to živoucí struktura, reaguje na vše, s čím se setká a proto vůbec není jedno v jakém prostředí, rodinném, společenském klimatu žijeme, jak myslíme, konáme. Jsme tím, co žijeme, jak myslíme. My svůj život tvoříme. Byli jsme stvořeni jako svobodné bytosti. A je na nás, zda zvedneme hlavu a budeme žít tak, jak je to pro nás nejlepší.
Opačnou variantou je stav otroctví systému, jež tvoří ti, jejichž cíle jsou vše, jen ne altruistické a prolidské. Oni se své moci nad námi dobrovolně nevzdají. Ignorujme ovšem jejich manipulace a implantované mentální a emocionální vzorce, žijme v jednotě harmonii se sebou jako s jinými zdravými dětmi zdroje. Budou bezmocní. Pak sáhnou k hrubé síle. Nač asi mají vojáky, policii…Ukáží pravou tvář. A ty padlé nemocné, zvrácené nechme jít cestou, po níž chtějí. Mnozí lidé se s nimi vydají po cestě evolučního pádu. Je to svobodná volba každé bytosti. Se svobodnou vůlí však přichází i zodpovědnost za výsledky, důsledky své tvorby. A právě snaha vyhnout se důsledkům svých předcházejících nekvalitních voleb vedla ony temné predátorské kolektivy k jednání, na jejímž konci je současný tristní, i když zdaleka ne beznadějný stav lidstva na této krásné planetě.
Přeji všem hezký den
Alladin

Žádné komentáře:

Okomentovat

Žádáme diskutující o slušnou formu při vyjadřování. Odkazy bez krátkého popisu, oč se jedná, budou mazány. Anonymní komentující žádáme o podpis (nick).
Názory v diskuzi se nemusí shodovat s názory redakce blogu.