18. 9. 2014

18.9. - Chemtrails aneb "Bebe dobré ráno :-("

Dnes jak vidno, jsou obzvláště vhodné podmínky pro tvorbu tzv. contrails. Ovšem my, chemtardi (jak nás všeznalí a kdekým placení trollové nazývají), víme své a bohužel úsměv na tváři z "nádherně vymalované" podzimní oblohy nám to nevykouzlí :-(Obdobné chemtrails z horních fotek nelze díky nízkému rozlišení satelitních snímků vůbec vidět. Tam jsou ty chemické stopy, které zabírají většinu nebo celý viditelný obzor. Ze země je vidíme jako "čistou" oblohu, po našem - stříbrošedé sračky :-(


(©)2014 myslenkyocemkoli.blogspot.com
Článek je povoleno publikovat v celé a nezměněné podobě s uvedením zdroje.

5 komentářů:

 1. Nám to tu akosi ustalo - možno preto, lebo kúsok od nás /na Sliači/ cvičia "spojenci" z NATO, tož aby nedošli újmy a nemali prújmy... :-D, čo by som im ale z duše priala.
  BED.

  OdpovědětVymazat
 2. Ak sa na to pozrieme z pohľadu možnosti overovania si informácii (bez nadsádzky sa dá povedať že vďaka internetu sú priam nekonečne) bolo by vhodne podotknúť že do konšpirácie s názvom chemtrails tak ako je vo všeobecnosti prezentovaná sa naozaj nechá "namotať" len naivne dôverčivý (neoverujúci si) človek. Jakub

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakube,
   slovy klasika:
   "Nesouhlasím s vaším názorem, ale budu do smrti bojovat za vaše právo jej vyslovit"

   A slovy mými - ne každý spoléhá při ověřování si informací na internet. Internet totiž (pro někoho to možná je velkým překvapením) není nekonečnou studnicí vědomostí ani synonymem pro pravdu, byť potenciál k tomu má.
   Nebudu vyzvídat, kde jste Vy coby vše si ověřující člověk hledal "důkazy" o neexistenci chemtrails.

   Občas se stává a pro jistá uskupení je to velkým trnem v oku, když se najde někdo, kdo spoléhá na svá vlastní pozorování, své vlastní zkušenosti, na selský rozum a nikoli na internet či jiná masmédia. Naštěstí není povinností osobní zkušenosti dokazovat druhým. Je jen na nich získávat zkušenosti své vlastní.
   A Vám Jakube přeji silnou imunitu.

   Vymazat
 3. Ale ano Michal anó, to uznávam že i zo strany selského rozumu je aj bez toho internetu nie len ten pohlad na tie "obláčiky" na oblohe zo spodu (váš je len zo zeme a z "Jedna pani povedala" o tom na internete) iný ako z vrchu (môj ako stareho pilota je i z hora a z reálnej praxe). Jakub

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakube,
   jsem rád, že Vás náš blog zaujal, protože dneska jste tu byl vícekrát, než kdokoli jiný. Doufám, že se vyjádříte i k dalším článkům. Netěšilo by mne, když bych došel k závěru, že na internetu záměrně vyhledáváte jen specifický okruh témat.
   Přeji Vám příjemný zbytek dne.

   Vymazat

Žádáme diskutující o slušnou formu při vyjadřování. Odkazy bez krátkého popisu, oč se jedná, budou mazány. Anonymní komentující žádáme o podpis (nick). Útoky vedené v osobní rovině nejsou povoleny.
Názory v diskuzi se nemusí shodovat s názory redakce blogu.